Kurumsal

Kurumsal

41

Yıllık Tecrübe

41 yıl önce temelleri atılan Ege Ofset, kurulduğu yıldan itibaren müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı yanıt verebilmek amacıyla, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, makine parkurunu genişletmiş ve yeniliklere ayak uydurarak kaliteli baskı ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Yıllar içerisinde tecrübenin yeniliklerin takibiyle birleşmesi sonucu bugünkü son şeklini almıştır. 
Ege Ofset yüksek kalite standartlarında üretim yapmayı kalite politikası olarak belirlemiş ve paydaşlarımızın en üst kalite standartlarını karşılayarak denetimlerinden geçmiştir.
Ege Ofset aynı zamanda kendi sektörlerinde lider olan Egem Ambalaj ve Egesan Basım markalarınında olduğu grup şirketlerinden biridir.

Misyonumuz

Bizler, kurum ve kuruluşların tüm baskı taleplerini güven-kalite-hız kriterleri çerçevesinde en iyi şekilde çözümlemeyi hedeflemekteyiz. Yaptığımız tüm çalışmaları bu doğrultuda planlayarak siz müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız.

Vizyonumuz

Çevresel duyarlılığın ön planda tutulduğu tesisimizde yaptığımız tüm üretimler, gerek çalışanlarımızın sağlığı gerekse tüm ekolojik sistemin ilerleyişi dikkate alınarak yürütülmektedir.